
BAP400R 125 8T 40-ZY фреза торцева 125мм HANSHIBA
6 640 ₴
- Під замовлення
- Код: 1489
Відправка з 31 травня 2026+380 (63) 196-39-65
Кирило- +380 (68) 151-72-67Олександр
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Торцева фреза з механічним кріпленням твердосплавних пластин BAP400R 125 8T 40-ZY бренду HANSHIBA.
Тип пластин AP..1604**;
Діаметр фрези – 125мм;
Посадковий діаметр – 40мм;
Загальна довжина – 55мм;
Кут – 90°;
Кількість зубів – 8.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Hanshiba |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фрезерна голівка |
| Конструкція | Збірна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 40 мм |
| Діаметр робочий | 125 мм |
| Довжина загальна | 55 мм |
| Кут заточування | 90 град. |
| Кількість ріжучих граней | 8 |
| Основні | |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 640 ₴


