
D938-A3N-0150 свердло твердосплавне 1,5мм GESAC
1 211 ₴
- Під замовлення
- Код: 0940
Відправка з 31 травня 2026+380 (63) 196-39-65
Кирило- +380 (68) 151-72-67Олександр
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Цілісне твердосплавне свердло D938-A3N-0150 з покриттям AlTiN бренду GESAC загального призначення, для обробки матеріалів твердістю до 48HRC.
Нано покриття AlTiN з високим вмістом алюмінію, що забезпечує чудову жаростійкість та стійкість до окислення. Спеціальний метод нанесення оптимізує структуру, значно покращує стабільність, зменшує кількість поверхневих крапель.
Унікальна геометрія ріжучої кромки забезпечує підвищення міцності, покращення продуктивності та стабільності свердління.
Застосовується для свердління сталей, нержавіючих сталей та чавунів.
Діаметр ріжучої частини – 1.5 мм; Діаметр хвостовика – 4 мм; Загальна довжина – 55 мм; Робоча довжина – 9 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gesac |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Свердло |
| Діаметр | 1.5 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Кількість зубців | 2 шт. |
| Діаметр хвостовика | 4 мм |
| Довжина: | 55 мм |
| Обробка матеріалу | Чавун, Неіржавка сталь, Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 211 ₴



