
US260-S4A-02006 фреза кінцева твердосплавна GESAC D2*6*50*d4-Z4
775 ₴
- Під замовлення
- Код: 0535
Відправка з 31 травня 2026+380 (63) 196-39-65
Кирило- +380 (68) 151-72-67Олександр
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Фреза кінцева твердосплавна US260-S4A-02006 бренду GESAC для нержавіючої сталі, плоский торець.
Першим застосуванням є чистова та чернова обробка нержавіючих сталей, так само, неосновним застосуванням є обробка сталей, чавунів та жароміцних сплавів.
Діаметр ріжучої частини - 2 мм ; Діаметр хвостовика - 4 мм ; Загальна довжина - 50 мм ; Робоча довжина - 6 мм ; Кількість зубів - 4
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gesac |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Сталь, Жароміцні та титанові сплави, Чавун, Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Прямий |
| Кількість зубців | 4 шт. |
| Діаметр | 2 мм |
| Довжина: | 50 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴



