
SNR0013M16 (SIR0013M16) державка токарна різьбова HANSHIBA
1 249 ₴
- Під замовлення
- Код: 0318
Відправка з 31 травня 2026+380 (63) 196-39-65
Кирило- +380 (68) 151-72-67Олександр
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Державка токарна SNR0013M16 (SIR0013M16) різьбонарізна внутрішня права бренду HANSHIBA.
Державка без внутрішнього підведення СОЖ.
Тип пластин 16IR**.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hanshiba |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплектуючого | Державка |
| Стан | Новий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Ріжуча пластина | 16 IR (ISO) |
| Форма ріжучої пластини | Різьбова |
| Довжина державки | 150 мм |
| Тип різця | Різьбовий |
| виконання | Правий |
| Діаметр державки | 13 мм |
| Мінімальний діаметр отвору | 16 мм |
| Спосіб кріплення пластини | S-system (кріплення гвинтом) |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Тип | Різець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴



